Ballina Shqiperia ime Policia jep detaje nga aksidenti ne Fier

Policia jep detaje nga aksidenti ne Fier

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 17:05, në lagjen “8 Shkurti”, Fier, autmjeti tip “Renge rover”, me drejtues shtetasin L. C., 59 vjec është përplasur me një motomjet tip “Honday”.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit dhe identifikimin e personit të dëmtuar.