Ballina Shqiperia ime Policia e Kosovës kontrolle në banesën e Naim Murselit akuzuar per vrasjen...

Policia e Kosovës kontrolle në banesën e Naim Murselit akuzuar per vrasjen e bashkeshortes

Policia e Kosovës ka kryer kontrolle në banesën e Naim Murselit, i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes së tij Liridona Murseli.

Mediat në Kosovë kanë ndarë disa pamje nga aksioni i policisë në banesën e biznesmenit.

Ndërkohë ditën e nesërme raportohet se Naim Murseli, Granit Plava dhe Kushtrim Kokalla do të dalin nesër para gjykatës.Murseli i cili është bashkëshorti i të ndjerës dyshohet se ka porositur vrasjen e saj, duke e paguar 30 mijë euro një person që ta kryejë krimin.