Ballina Shqiperia ime Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie 55-vjeçari, transportohet me urgjencë drejt spitalit

Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie 55-vjeçari, transportohet me urgjencë drejt spitalit

Informacion paraprak

Mesditën e sotme, në fshatin Shkozë, Maliq, shtetasi A. P., rreth 55 vjeç, banues në Tiranë, duke riparuar çatinë e banesës së tij, është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore, i cili u transportua për mjekim në spitalin e Korçës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes