Ballina Aktualitet Përplasje mes Gardës dhe deputetëve të opozitës para nisjes së seancës

Përplasje mes Gardës dhe deputetëve të opozitës para nisjes së seancës

Pak para nisjes së seancë plenare, kanë nisur edhe tensionet e para. Deputetët e opozitës, mes tyre Gazment Bardhi, Flamur Noka, Albana Vokshi janë përplasur me gardistët. Kjo pasi këta të fundit kanë ushtruar kontroll ndaj deputetëve.

“Mos e prek me dorë”, dëgjohet të thotë Bardhi teksa u drejtohet gardistëve.