Ballina Shqiperia ime Perndiqnin nje vajze 15 vjecare,ndiqen penalisht dy te rinje

Perndiqnin nje vajze 15 vjecare,ndiqen penalisht dy te rinje

Komisariati i Policisë Divjakë referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. M., 35 vjeç, dhe F. B., 36 vjeç, pasi dyshohet se kanë përndjekur një 15-vjeçare.  

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.