Perfshihet nga flaket “Range Rover” ne Fier- Seman

Perfshihet nga flaket “Range Rover” ne Fier- Seman

1010
SHPËRNDAJE

Nje automjet “Range Rover” eshte perfshire nga flaket kete mbremje ne aksin rrugor Fier-Seman. Drejtuesi i automjetit sa ka pikasur tymin ka dale nga automjeti dhe ka njoftuar sherbimin zjarrfikes te cilet kane shkuar ne vendngjarje .

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 19:05, në fshatin Grykë, dyshohet se për shkaqe aksidentale, ka marrë flakë gjatë lëvizjes, automjeti tip “Land Rover”, me drejtues shtetasin F. R.
Si pasojë janë shkaktuar vetëm
dëme materiale në këtë automjet.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendngjarje, për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

S'KA KOMENTE