Mot me reshje dhe ere te forte edhe ne FIER

Mot me reshje dhe ere te forte edhe ne FIER

519
SHPËRNDAJE

Pas nje muaj te nxehte te korrikut dhe ketij fillim gushti kane ardhur edhe reshjet. Edhe Qarku Fier eshte perfshire nga moti i keq me reshje shiu dhe ere e forte. Reshjet e shiut kane ndikuar edhe ne renien e theksuar te temperaturave te cilet shkon ne 19 grade. Reshjet e shiut dhe era ne qarkun Fier deri ne kete ore te dites se sotme nuk kane shkaktuar probleme .

S'KA KOMENTE