Ballina Aktualitet Meta deklaron se ka kerkuar divorc ndaj Monika Kryemadhit

Meta deklaron se ka kerkuar divorc ndaj Monika Kryemadhit

Ilir Meta është shprehur në një intervistë se është ndarë zyrtarisht me Monika Kryemadhin.Meta deklaroi se ai dhe ish-bashkëshortja e tij kanë ndjekur rrugën ligjore për këtë çështje dhe ka njoftuar edhe djalin e tij Besar Ilir Metën.

Lajmi për divorcin u bë i ditur në median e Berishës, Syri tv, dhe vjen në një moment kur SPAK po heton pasurinë e familjes Meta. Dhe Ilir Meta ka deklaruar se të gjitha veprimet financiare i kishte kryer Monika.