Me gotë në kokë dhe shami në dorë, Dua Lipa ia merr...

Me gotë në kokë dhe shami në dorë, Dua Lipa ia merr valles në Ksamil

160
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me fame botërore Dua Lipa po i shijon pushimet e saj të verës në Jugun e Shqipërisë.

Për të dytin vit me radhë, ajo ka zgjedhur të relaksohet në plazhet e kristalta të detit Jon, ndërsa në mbrëmje këngëtarja feston me miqtë dhe familjen e saj.

Dua ka postuar një video së fundmi, ku duket se po argëtohet pafund nën ritmet e këngës popullore “Qyqek”.

https://www.instagram.com/p/CwGKs4jMQAL/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

S'KA KOMENTE