Mbytet në një depozitë uji 16 vjecari

Mbytet në një depozitë uji 16 vjecari

811
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Çekrezë,  Kamzë.

Një 16-vjeçar dyshohet se është vetëmbytur në një depozitë uji. Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kamëz/Informacion paraprak

Më datë 15.07.2023, rreth orës 21:20, në Çekrezë, dyshohet se është vetëmbytur në një depozitë uji, një i mitur 16 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE