Ballina Bota Makina me 3 të rinj përfundon në kanal, 2 nga viktimat...

Makina me 3 të rinj përfundon në kanal, 2 nga viktimat janë shqiptarë

Tragjike! 2 të rinj shqiptarë humbin jetën në një aksident rrugor në Itali (EMRAT)

2 të rinj shqiptarë kanë humbur jetën në aksidentin tragjik të regjistruar në Venezia, ku një makinë doli nga rruga dhe ra në një kanal.

Si pasojë e këtij aksidenti, humbën jetën 3 të rinj, mes tyre dy shqiptarë. Mediat italiane kanë konfirmuar edhe identitetet e viktimave. Ata janë: Giulia Di Tillio, Egli Gjeci dhe Altin Hoti.

Tragjedia ndodhi në zonën Borgo Sant’Agnese rreth orës 03:00 të kësaj të premteje. Trupat e pajetë të tre të rinjve, u nxorrën nga forcat zjarfikëse.