Makina e policise ne Fier perplaset me nje automjet tjeter

Makina e policise ne Fier perplaset me nje automjet tjeter

1506
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotëm në Fier. Bëhet me dije se makina e Policisë eshte perlasur me nje mjet tjeter sic duket edhe nga pajmet ne foto Ngjarja ka ndodhur te kryqëzimi mes rrugës “Vasil Pecuke” dhe “Leon Rei”. Sakaq po hetohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE