Ballina Shqiperia ime Makina del nga rruga ne Levan- Tepelene,2 te plagosur

Makina del nga rruga ne Levan- Tepelene,2 te plagosur

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 12:20, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, shtetasi P. A., ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.