Makina del nga rruga dhe perfundon ne are ne aksin Korce-Pogradec

Makina del nga rruga dhe perfundon ne are ne aksin Korce-Pogradec

88
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Zotilan.Paraprakisht mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar ne një arrë.

Raportohet për një të plagosur, të cilin po e transportojnë në spitalin e Korçës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE