Makina bie në humnerë dhe shpërthen në flakë

Makina bie në humnerë dhe shpërthen në flakë

508
SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në aksin Kardhiq-Delvinë, mjeti bie në humnerë dhe shpërthen në flakëNga të dhënat paraprake mësohet se një automjet ka dalë nga rruga, e si pasojë ka rënë në një humnerë pranë daljes së tunelit.Sipas informacioneve paraprake një automjet, që dyshohet të jetë autobot, ka rënë në humnerë dhe ka shpërthyer në flakë. Mësohet se shofer në mjet ka qenë një 59-vjeçar nga Ukraina, i cili ka humbur jetën.

S'KA KOMENTE