Ballina Shqiperia ime Kryenin punime pa leje ne banesat e tyre ne Fier,ndjekje penale per...

Kryenin punime pa leje ne banesat e tyre ne Fier,ndjekje penale per 2 te rinje


Komisariati i Policisë Fier referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit E. B., 32 vjeç, dhe A. Gj., 34 vjeç, të dy banues në fshatin Petovë, pasi janë konstatuar nga shërbimet e Policisë, duke kryer punime pa leje, në banesat e tyre.  
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.