Ballina Aktualitet Kryeministri Rama zbret në Milano! Shqiptarët e diasporës e presin të veshur...

Kryeministri Rama zbret në Milano! Shqiptarët e diasporës e presin të veshur kuqezi kryeministrin


Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Milano të Italisë, aty ku do të zhvillojë takim me shqiptarët e diasporës.

“Erdha”, shkruan kryeministri, në një video në Facebook, ku duket pallati i sporteve i mbushur plot, me ngjyra kuqezi dhe këngë shqip.

https://www.facebook.com/share/v/ondBqQQaWFchLPBP/?mibextid=WC7FNe