Kercenoi nje shtetas per motive pronesie ,e peson 64 vjecari ne...

Kercenoi nje shtetas per motive pronesie ,e peson 64 vjecari ne Roskovec

405
SHPËRNDAJE

Nga pecialistë te hetimit dhe krimeve ne Drejtorine e Polcise ne Fier u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen L. R., 64 vjeçe, banuese në Roskovec, pasi dyshohet se ka kanosur për motive pronësie, një shtetas.
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE