Këmbimi valutor për sot, çfarë ndodh me monedhat e huaja

Këmbimi valutor për sot, çfarë ndodh me monedhat e huaja

235
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.2 lekë dhe do shitet me 94.7 lekë.

Ndërkohë monedha evropian do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 104.1 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 106.2 lekë dhe do të shitet me 108 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 118 lekë dhe do shitet me 120 lekë.

S'KA KOMENTE