I vendoset tritol për herë të tretë banesës së Arben Turkut në...

I vendoset tritol për herë të tretë banesës së Arben Turkut në Lushnje

378
SHPËRNDAJE

Lushnjë /Informacion paraprak

Rreth orës 21:45, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, pranë banesës së shtetases R. T., është hedhur një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

S'KA KOMENTE