I dyshuar për masakrën e Fushë-Krujës/ Mbetet në burg Valter Bami

I dyshuar për masakrën e Fushë-Krujës/ Mbetet në burg Valter Bami

74
SHPËRNDAJE

Valter Bami do të qëndrojë në burg gjatë hetimeve ndaj tij.  Kështu vendosi Gjykata e Tiranës në seancën për masën e sigurisë.

37-vjeçari Valter Bami është arrestuar për armëmbajtje pa leje dhe është i dyshuar për atentatin e ndodhur në Larushk rreth një javë më parëKujtojmë se në atentatin ndaj biznesmenit Gentian Bejtja, mbeti i vrarë Ramazan Sino 28 vjeç dhe u plagosën dy fëmijët e mitur të biznesmenit Bejtja.

S'KA KOMENTE