Humb kontrollin e zetorit dhe përmbyset, ndërron jetën 60-vjeçari 

Humb kontrollin e zetorit dhe përmbyset, ndërron jetën 60-vjeçari 

1311
SHPËRNDAJE

NJOFTIMI:

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Dumberas, Gramsh, shtetasi V. B., rreth 60 vjeç, duke drejtuar automjetin buqësor tip ‘Zetor’, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përmbysur.

Drejtuesi i automjetit shtetasi V. B., ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

S'KA KOMENTE