Hidhet nga kati katert i pallatit 33 vjecarja

Hidhet nga kati katert i pallatit 33 vjecarja

1175
SHPËRNDAJE

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:20, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnjë, dyshohet në gjendje depresioni, është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit shtetasja D. Z., 33 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE