Hidhet nga kati i dytë i banesës 54-vjeçar

Hidhet nga kati i dytë i banesës 54-vjeçar

196
SHPËRNDAJE

Një 54-vjeçar në Lushnje është hedhur nga kati i dytë i banesës, pasi vuante nga depresioni. Fatmirësisht, burri ka arritur të shpëtojë dhe ndodhet në spital, ku po merr mjekim.

“Më datë 11.02.2024, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i banesës së tij, shtetasi 54 vjeç, banues në Lushnjë, i cili vuan nga depresioni. Për pasojë është dëmtuar dhe po merr mjekim në Spitalin e Traumës”, thuhet në njoftimi i Policisë.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE