Greqi/Qëlloi për vdekje 3 persona ne nje kompani ,ish punonjësi kryen vetëvrasje

Greqi/Qëlloi për vdekje 3 persona ne nje kompani ,ish punonjësi kryen vetëvrasje

103
SHPËRNDAJE

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga të shtënat me armë zjarri brenda një kompanie detare në Athinë. Autori i ngjarjes, një ish punonjës i kompanisë detare, është gjetur gjithashtu i vdekur brenda ambienteve të kompanisë pasi nuk pranonte të dorëzohej. Ai është gjetur i vdekur në bodrum.

Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e së hënës. Sipas asaj që raportojnë mediat fqinje, autori është një burrë rreth 70 vjeç, me origjinë nga Egjipti, i cili së fundmi ishte shkarkuar nga kompania. Ai nuk ka hyrë nga dera kryesore por nga parkingu dhe më pas ka filluar të qëllonte në korridore

S'KA KOMENTE