Gjendet trupi i pajetë e nje gruaje ,poshtë urës së “Dajlanit”

Gjendet trupi i pajetë e nje gruaje ,poshtë urës së “Dajlanit”

157
SHPËRNDAJE

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 10:35, në lagjen nr. 13 Durrës, poshtë urës së “Dajlanit”, është gjetur pa shenja jete një shtetase endacake ende e paidentifikuar, rreth moshës 20-30 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE