FIER-Kapet i dehur dhe me droge ne makine 31 vjecari

FIER-Kapet i dehur dhe me droge ne makine 31 vjecari

1703
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Fier arrestuan në flagrancë  shtetasin E. B., 31 vjeç, banues në Plyk, Fier, pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Forcës së Posacme “Shqiponja”, në automjetin të cilin drejtonte, u gjet dhe u sekuestrua një sasi me lënde të dyshuar narkotike kokainë. Gjithashtu, ky shtetas drejtonte automjetin në gjendje të dehur.


Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE