Ballina Shqiperia ime Efektivi tenton të vrasë veten me armën e shërbimit, ndodhet në gjendje...

Efektivi tenton të vrasë veten me armën e shërbimit, ndodhet në gjendje të rëndë në spital

Një efektiv ka qëlluar veten me armën e shërbimit.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Babë Rexha” në Tiranë.Sakaq, raportohet se efektivi prej disa vitesh ishte i divorcuar dhe jetonte vetëm.

50-vjeçari kishte probleme me borxhet dhe në kushte të depresionit ka tentuar të vrasë veten.

Aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë.