E rëndë në Greqi, nën kërcënimin e thikës përdhunon 70-vjeçaren greke, arrestohet...

E rëndë në Greqi, nën kërcënimin e thikës përdhunon 70-vjeçaren greke, arrestohet 27-vjeçari shqiptar

161
SHPËRNDAJE

Një i ri shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare.

Mediat greke shkruajnë se 27-vjeçari shqiptar jetonte në një hotel përballë shtëpisë të së moshuarës. I riu shqiptar pasi kishte mbuluar fytyrën, ka hyrë në banesën e 70-vjeçares dhe nën kërcënimin e thikës ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale.

27-vjeçari shqiptar ka mohuar akuzat, mirëpo autoritete greke kanë gjetur shenjat e gishtave dhe pritet të çohet drejt prokurorisë së qytetit Kos.

S'KA KOMENTE