Ballina Shqiperia ime Digjet një banesë në Lushnje,humb jeten 81-vjeçari 

Digjet një banesë në Lushnje,humb jeten 81-vjeçari 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një fshat të Lushnjës, ku si pasojë e zjarrit në një banesë, një i moshuar ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bubullimë. Nga burimet mësohet se në banesë jetonte një çift të moshuarish, dhe për pasojë Koli Koçi, 82 vjeç, raportohet se ka ndërruar jetë. Fatmirësisht është shpëtuar gruaja e tij.