Bie nga kati i pestë i pallatit, ndërron jetë 55-vjeçarja në Tiranë

Bie nga kati i pestë i pallatit, ndërron jetë 55-vjeçarja në Tiranë

171
SHPËRNDAJE

Më datë 23.06.2023, rreth orës 17:30, në rrugën “Komuna e Parisit”, dyshohet se ka rënë nga kati i 5-të i pallatit ku banonte shtetasja A. M., rreth 55 vjeçe, dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE