Ballina Shqiperia ime Bie nga kati i 9-të i pallatit ku jetonte, humb jetën 40-vjeçari

Bie nga kati i 9-të i pallatit ku jetonte, humb jetën 40-vjeçari

Informacion paraprak

Në lagjen nr. 1 Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i nëntë i pallatit ku banonte, shtetasi I. M., rreth 40 vjeç, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje