Bie aksidentalisht nga ballkoni i pallatit, humb jetën 13-vjeçari

Bie aksidentalisht nga ballkoni i pallatit, humb jetën 13-vjeçari

557
SHPËRNDAJE

Një 13-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan pasi ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen “Emin Matraxhiu”. Policia e Elbasanit bën me dije 13-vjeçari A.M., në momentin kur ka ndodhur ngjarja ka qenë vetëm në banesë, dhe se kishte probleme me gjumin (vuante nga Somnambulizmi, të ecurit gjatë gjumit).

NJOFTIMI:

Rreth orës 05:15 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit, 13-vjeçari A.M, i cili ka ndërruar jetë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 13 vjeçari kishte probleme me gjumin (vuante nga Somnambulizmi, të ecurit gjatë gjumit) dhe në momentin e rënies nga ballkoni 13 vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE