Automjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal, ndërron jetë 33-vjeçarja 

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal, ndërron jetë 33-vjeçarja 

665
SHPËRNDAJE

Një tjetër aksident më pasojë vdekjen është regjistruar në vendin tonë, pak minuta më parë

Behet me dije se një automjet tip “Golf” me targa AA 045 SJ, ka rënë në kanal në rrugën e varrezave në Kavajë.Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një vajzë rreth 33-vjeç

S'KA KOMENTE