Aksident ne Fier,makina perplas per vdekje kembesorin

Aksident ne Fier,makina perplas per vdekje kembesorin

2811
SHPËRNDAJE

Nje aksident me pasoje vdekje ka ndodhur mbremjen e kesaj te premte ne Buzemadh te Fierit. Nje automjet ka perplasur nje kembesor duke e aksidentuar me pasoje fatale per jeten. Ne vendngjarje ka shkuar menjehere ambulanca dhe policia per te bere te mundur zbardhjen e ketij aksidenti te rende me humbje jete.

S'KA KOMENTE