Aksident ne Fier-Seman, permbyset makina lendohet shoferi

Aksident ne Fier-Seman, permbyset makina lendohet shoferi

982
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur pasditen e sotme ne aksin Fier- Seman. Nje automjet ka dale nga rruga dhe pas humbjes se kontrollit ka perfunduar ne kanal.
Drejtuesi i automjetit ka mar lendime te lehta nderkohe qe ne vendngjarje ka shkuar menjehere policia dhe grupi hetimor per te percaktuar shkaqet e aksidentit ne fjale.

S'KA KOMENTE