Aksident në Fier-Seman, 25 vjecari me motor del nga rruga dhe...

Aksident në Fier-Seman, 25 vjecari me motor del nga rruga dhe plagoset

913
SHPËRNDAJE

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në fshatin Grykë në Fier. Bëhet me dije 25-vjeçari me iniciale G.G., ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga.,

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

NJOFTIMI:

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 18:20, në fshatin Grykë, Fier, shtetasi G. G., 25 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të daljes nga rruga.

S'KA KOMENTE