Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier, perplasen dy makina njera perfundon mbi trotuar

Aksident ne Fier, perplasen dy makina njera perfundon mbi trotuar

Nje aksident ka ndodhur ne Fier ne rrugen kastriot muco. Dy makina janw perplasur me njera tjetren ne kete rruge ndersa me pas njera prej tyre ka humbur kontrollin dhe eshtw ngjitur mbi trotuar . Fatmiresisht nuk ka pasur kalimtare ne momentin kur automjeti ka perfunduar ne trotuar por jane demtuar disa pemeNe vendngjarje policia qe po kryen ekspertizen