Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier, makina del nga rruga 4 te plagosur

Aksident ne Fier, makina del nga rruga 4 te plagosur

Nje mjet ka dale nga rruga dhe si pasoje kane mbetur te plagosur kater shtetas qe ndodheshin nevkete mjet Ka shkuar ambulanca e cila sipas mjekeve te spitalit rajonal Fier jane jashte rrezikur per jeten Ne vende ngjarje dhe policia