Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier-Levan, permbyset makina ne rruge, plagoset shoferi

Aksident ne Fier-Levan, permbyset makina ne rruge, plagoset shoferi

Nje aksident ka ndodhur mesditen e kesaj te hene ne aksin Fier Levan ne vendin e quajtur çesma e levanit. Nje mjet i tipit wolsvagen ka humbur kontrollin dhe ka rene ne kanalin anes rruges ku ka perfunduar i permbysur. Per pasoje eshte plagosur drejtuesi i mjetit i cili eshte shoqeruar per ne spitalin rajonel te Fierit.nga aksidenti jane krijuar radhe te gjata te trafikut. Nevendgjarje ka mberritur policia per rregullimin e trafikut dhe zbardhjen e shkakut te aksidentit.