Aksident ne aksin rrugor Fier-Ballsh

Aksident ne aksin rrugor Fier-Ballsh

412
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksine rrugor Fier -Ballsh . Sipas informacioneve te para ,aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur “Qafa e Lalarit”. Dy automjete jane perplasur dhe ka te plagosur te cilet jane derguar ne spitalin e Fierit. Ne vendngjarje ka shkuar policia qe po kryen ekspertizen per te zbardhur shkaqet e aksidentin. nderkohe si pasoje e ketij aksidenti eshte krijuar nje varg automjetesh

S'KA KOMENTE