Aksident i rende ne FIER, perplasen disa makina

Aksident i rende ne FIER, perplasen disa makina

11070
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur pak minuta me pare ne autostraden Fier -Lushnje. Ne aksident jane perfshir dy mjete ,nje kamion ,dhe nje mjet i vogel transporti
Drejtuesi i mjetit te vogel ka ngelur i bllokuar brenda ne mjet, policia dhe zjarrfikes po punojne per te nxjerr drejtuesin e mjetit qe eshte jashte rrezikut per jeten

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 17:00, në Bypass_in e Fierit, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj. N., 45 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin G. S., rreth 60 vjeç, banues në Hoxharë, Fier.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi G. S. i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

S'KA KOMENTE