8 Marsi, Rama shfaqet duke u dhuruar lule disa grave

8 Marsi, Rama shfaqet duke u dhuruar lule disa grave

20
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama me rastin e festës së 8 Marsit, ka uruar gratë dhe nënat shqiptare. Kreu i qeverisë ka ndarë një video të veçantë, ku shfaqet duke u dhuruar disa grave lule.

MIRËMËNGJES dhe me ditën e 8 Marsit që të kujton se nuk ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës, dhembshurisë e dashurisë, ju uroj një ditë të mbarë”,shkruan Rama.

S'KA KOMENTE