Ballina Shqiperia ime 40 vjeçari gjendet pa ndjenja në lumin Lana, humb jetën në spital.

40 vjeçari gjendet pa ndjenja në lumin Lana, humb jetën në spital.

Një 40 vjeçar është konstatuar në ujërat e lumit Lana, i cili pasi është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur të hënën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte përdorues i lëndëve narkotike.