19-vjeçarja vret babain dhe e gropos brenda oborrit të banesës

19-vjeçarja vret babain dhe e gropos brenda oborrit të banesës

203
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 50 vjeçari shpallur i humbur prej 10 ditësh nga familjarët është gjetur nga Policia e Durrësit, pas kërkimeve dhe hetime intensive.  

Falë veprimeve të shpejta profesionale, Policia ka gjetur trupin e pajetë të 50-vjeçarit, i cili dyshohet se është vrarë me armë zjarri nga vajza e tij 19 vjeçare dhe është varrosur brenda oborrit të banesës private.

Është zbuluar identiteti i autorit dhe viktimës në ngjarjen e rëndë në Durrës.

Autorja është identifikuar si Hygerta Meta, dhe viktima Pellumb MetaDyshohet se shkaqet e këtij krimi të rëndë janë për shkak se babai i saj donte ta fejonte pa dëshirën e saj.

S'KA KOMENTE