Shembet çatia ,humb jetën 36 vjeçari shqiptar në Itali

Shembet çatia ,humb jetën 36 vjeçari shqiptar në Itali

877
SHPËRNDAJE

Një 36 vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në punë në Milano.

Shqiptari ishte duke kryer punime rinovimi në një ndërtesë në qendër të Magenta-s, kur për arsye ende të paqarta, çatia u shemb dhe punëtori ra nga shkallët.

Policia po heton shkaqet e aksidentit

S'KA KOMENTE