Përmbyset “Range Rover “ne rruge, krijohet trafik

Përmbyset “Range Rover “ne rruge, krijohet trafik

217
SHPËRNDAJE

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë afër Kasharit.

Një makinë tip “Range Rover” është përplasur me trotuarin dhe është kthyer përmbys.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

S'KA KOMENTE