PD Patos shpall persona te padeshirueshem Bashen ,Alibeaj-n dhe kandidaten e PD...

PD Patos shpall persona te padeshirueshem Bashen ,Alibeaj-n dhe kandidaten e PD per Bashkine Patos

257
SHPËRNDAJE

Deklarate e PD dega patos

Në një mbledhje qe ka zhvilluar mbrëmjen e djeshne PD dega Patos ka dal me vendimi se Lulzim Basha, Enkelejd Alibeaj dhe kandidatja e tyre për bashkine Patos janë persona të pa dëshirueshëm për demokratët e Patosit.

Në një dalje për median kreu i kësaj dege Shezaim Ymeraj ka deklaruar këtë vendim të marrë nga kryesia e kësaj dege . Sipas Ymeraj-t ky vendim eshte marre pasi eksponentet e permendur sa me larte kane percare PD duke i sherbyer mazhorances

S'KA KOMENTE