Ngacmonte seksualisht nje vajze te mitur ,arrestohet nga policia Fier 36 vjecari

Ngacmonte seksualisht nje vajze te mitur ,arrestohet nga policia Fier 36 vjecari

993
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin D. B., 36 vjeç, banues në fshatin Stamaticë, Berat, i dënuar më parë për veprat penale “Veprime të turpshme” dhe “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur.     

Gjithashtu, këta specialistë ndaluan shtetasin në kërkim Ermal Zhavari, 33 vjeç, banues në fshatin Kafaraj, pasi Gjykata e ka dënuar me 3 vjet e 5 ditë burgim, për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”.  

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE