Fier-85 vjecari hedh cigaren nga pakujdesia ,djeg tufen me dele

Fier-85 vjecari hedh cigaren nga pakujdesia ,djeg tufen me dele

541
SHPËRNDAJE

Në fshatin Petovë, Fier, shtetasi B. K., 85 vjeç, njofton se nga pakujdesia e tij, në një ambient në të cilin mbante bagëtit e imta, i ka rënë aksidentalisht një cigare dhe për pasojë janë djegur 25 bagëti të imta(dele).


Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE